استخدام تعداد نامحدود بازاریاب کتاب

وبسایت تخصصی آزمون های زبان fastzaban.com قصد دارد جهت فروش کتاب‌های سری Fast (FastGrammar، Fast Reading و Fast Vocabulary) از بین علاقه مندان در سراسر کشور بازاریاب فعال (درصدی) جذب نماید.
نحوه کار بدین صورت است که بازاریاب با مراجعه به آموزشگاه‌ها و کتاب فروشی‌های شهر سکونت خود و یا شهرهای اطراف (در صورت تمایل، چونکه محدودیتی برای شما وجود ندارد) سفارشات مربوطه را با اطلاعات کامل گیرنده دریافت می کند. سپس با مراجعه به وبسایت FastZaban.com وارد قسمت بازاریابی شده و سفارش خود را طبق فرم مربوطه تکمیل و ثبت می‌نماید. همکاران ما با تماس با شماره‌های ثبت شده و تایید سفارش نسبت به ارسال اقدام می‌نمایند. پس از تحویل مرسوله به گیرنده، درصد بازاریابی شما بصورت آنی در پنل کاربری لحاظ و طی 24 ساعت به حساب شما واریز می‌شود.
نکات مهم
ارسال ها از طریق باربری صورت می گیرد و در نتیجه هزینه باربری بسیار کم است و در سفارشات تعداد بالا رایگان ارسال می شود.
سفارشات فقط پس از تایید همکاران ما و تماس با سفارش دهنده ارسال می‌شود.
درصد بازاریابی شما پس از تحویل مرسوله لحاظ و پرداخت خواهد شد.
درصد پایه بازاریابی 10% کل مبلغ سفارش است و با افزایش فعالیت بازاریاب و افزایش فروش قابل تغییر است. درصورت اخذ سفارش‌های تعداد بالا توسط بازاریاب درصد تشویقی هم برای بازاریاب در نظر گرفته می‌شود.
شرایط لازم
1- داشتن حداقل مدرک دیپلم
2- حداقل سن 20 سال
3- ارسال رزومه خود به ایمیل Fastzaban1@gmail.com
4- واریز مبلغ 10000 تومان جهت ارسال نمونه کتاب‌ها برای بازاریاب (در صورت تمایل)
* پس از تکمیل فرم راهنمای کامل جهت بازاریابی، بصورت یک فایل pdf برای شما ارسال می‌شود. پیشنهاد می‌شود حتما این فایل را قبل از شروع کار مطالعه کنید.*
*در صورت هرگونه پرسش به آیدی تلگرامی @FastZaban_Admin پیام بدهید.*
شروع کار بزودی…
**اطلاع رسانی از طریق سایت صورت می گیرد**
با امید موفقیت روزافزون FastZaban.com

نویسنده: fastzaban

وبسایت تخصصی آزمون های زبان با ارائه کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان FAST GRAMMAR برای اطلاعات بیشتر به fastzaban.com مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *