معرفی کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان FAST GRAMMAR

معرفی کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان FAST GRAMMAR

کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان با نام FastGrammar تألیف مهرداد زنگیه‌وندی با موضوع گرامر تخصصی آزمون‌های زبان از جمله آزمون MSRT، تافل، EPT، دکتری، MHLE و ارشد همه رشته ها در سال 1395 در انتشارات جنگل به چاپ رسید.

این کتاب با پرداختن به موضوعات مهم و کلیدی این آزمون ها در بخش گرامر توانسته جایگاه خوبی را برای خود در نزد داوطلبان این آزمون‌ها کسب کند. کتاب FastGrammar بر پایه مهم ترین منابع این آزمون ها، از جمله کتاب گرامر تافل لانگمن و کتاب کیت، به رشته نگارش درآمده است. بخش های کتاب فست گرامر با توضیح و تشریح نکات مهم کتاب تافل لانگمن آغاز می شود و سپس با ارائه نکات مهم و بیشتر کامل می شود. در ادامه هر بخش نکات در آزمون که حاصل سال ها تجربه در زمینه تدریس آزمون های مذکور است و از مهم ترین بخش های این کتاب است ادامه می یابد. در پایان هر بخش نیز یک نمونه تست با نام Sample Test آورده شده است که در پایان کتاب بصورت تشریحی پاسخ داده شده اند.

از نکات بارزی که کتاب FastGrammar (گرامر جامع آزمون‌های زبان) را از منابع دیگر متمایز کرده، پاسخ تشریحی و تحلیلی به آزمون های کتاب کیت که از منابع بسیار مهم آزمون های مذکور است، می باشد. در پایان کتاب آزمون های کتاب کیت به شیوه ای کاملا نوین و بر پایه نکات خود کتاب بصورت تحلیل و تشریح نکات پاسخ داده شده است. ‌

همچنین کتاب فست گرامر برای نخستین بار در میان کتاب های ایرانی در موضوع گرامر جامع آزمون‌های زبان، آزمون های دکتری و ارشد همه رشته ها از سال 93-95 را با پاسخ کاملا تشریحی قرار داده است. داوطلبانی که وقت کمترین را برای آزمون ها دارند می توانند با مرور نکات در آزمون و سوالات کتاب کیت و کنکورهای ادوار گذشته براحتی و در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

همچنین مولف این کتاب، مهرداد زنگیه‌وندی، کتاب دیگری را نیز با عنوان درک مطلب جامع آزمون‌های زبان با نام Fast Reading به رشته تحریر درآورده است.

همچنین در وبسایت تخصصی آزمون های زبان شما می توانید یک فصل رایگان از این کتاب را دانلود و مطالعه نمایید.

منبع Fastzaban.com

نویسنده: fastzaban

وبسایت تخصصی آزمون های زبان با ارائه کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان FAST GRAMMAR برای اطلاعات بیشتر به fastzaban.com مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *